„Ducha masz? Chcesz?!” – Miasteczko Modlitewne 2018

Zapraszamy do udziału w Miasteczku Modlitewnym, które odbędzie się w dniach
27 lipca – 2 sierpnia 2018 roku przy Sanktuarium Bł. Karoliny w Zabawie.

Tegorocznemu ogólnopolskiemu spotkaniu towarzyszy hasło “Ducha masz? Chcesz?”, które ma celu zapoznanie uczestników i uświadomienie ich, na czym polega działanie siedmiu darów Ducha Świętego i jak z nich korzystać. W ciągu 7 dni trwania rekolekcji młodzież będzie korzystać z wielu atrakcji i wydarzeń. Będą to: dyskusje, spotkania w grupach, rozmowy z zaproszonymi gośćmi, czuwania modlitewne, koncerty zespołów, zabawy prowadzone przez wodzirejów. Młodzież nie tylko będzie uczestniczyć, ale przede wszystkim tworzyć klimat spotkania poprzez pobyt w miasteczku namiotowym, przygotowywanie wspólnych posiłków i działania i życia we wspólnocie.

Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy nocować będą w namiotach, rozłożonych na terenie przy Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie, bądź w szkole. Jest to niesamowity klimat i poczucie przynależenia do wspólnoty, której opiekunem jest sam Jezus Chrystus, a także bł. Karolina.

Zapisy na Miasteczko Modlitewne  trwają do 20 lipca! Koszt udziału wynosi 180 złotych. Zgłoszenia prosimy kierować przez formularz http://tnij.at/273004 .
Zapis jest ważny po wpłacie zaliczki w wysokości min. 50zł.

 

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: www.miateczkomodlitewne.pl.
Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/200393190579015/

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *