Grupa Desantowa

Nie wiesz jak założyć KSM? Masz trudności ze znalezieniem grupy osób? A może brak Ci pomysłów i energii do dalszego działania i pracy w grupie przy parafii?

Z pomocą przyjdzie Ci „Grupa Desantowa” działająca przy Zarządzie KSM DT.

Celem działalności grupy desantowej jest promowanie zaangażowania młodzieży przy parafii, reaktywowanie oraz zakładanie nowych oddziałów KSM.

,,Grupa desantowa” składa się z kilku osób mocno zaangażowanych w swój parafialny oddział KSM oraz przedstawicieli Zarządu Diecezjalnego KSM, którzy w odpowiedzi na zaproszenie ks. Proboszcza bądź też ks. Asystenta, goszczą w parafii, przybliżając lokalnej młodzieży możliwości jakie stawia przed nimi aktywna działalność w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży.

Podczas takiego spotkania, młodzież poznaje istotę, cele oraz różnorodne formy uczestnictwa
w życiu KSM jako wspólnoty ludzi młodych, chcących od życia „czegoś więcej”. Jest to również czas świadectw KSM-owiczów na temat bycia i zaangażowania w Stowarzyszeniu.

Zachęcamy do organizowania spotkań z udziałem “Grupy desantowej”, która budzi w młodych ludziach radosną chęć do angażowania się w życie Kościoła i parafii, pokazując, że można łączyć przyjemne z pożytecznym. W tym celu prosimy o kontakt z biurem KSM DT lub odpowiednim członkiem zarządu w celu uzgodnienia terminu i szczegółów

Kontakt do biura KSM DT:

Pl. Katedralny 1/1; 33-100 Tarnów

tel. (14) 621-32-18

kom: 533554777

e-mail : biuro.ksm.dt@gmail.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *