W związku z panującą Pandemią wirusa SARS-CoV-2 (Koronawirus) i podporządkowując się władzom oraz rozsądkowi, zamykamy tymczasowo nasze Biuro, tym samym nie można się z nami skontaktować za pomocą numeru Biurowego.

Oczywiście jesteśmy nadal dla was dostępni więc zachęcamy do kontaktu mailowego, pisania do nas na Fanpage lub do poszczególnych osób z Zarządu, postaramy się zawsze pomóc i was wspierać.

Prosimy o podporządkowanie się zaleceniom Głównego Inspektoratu Sanitarnego dostępnych m.in. na stronie: https://gis.gov.pl/
Oraz rządowym rozporządzeniom: https://www.gov.pl

Przypominamy również aktualny (wydany 25.03.20) komunikat biskupa tarnowskiego Andrzeja Jeża o m.in. tymczasowym ograniczeniu obecności w kościołach osób świeckich, dyspensie niedzielnej, duchowej łączności i pozostałych szczegółowych przepisów: https://tiny.pl/t3kt5

 

Zachęcamy do wykorzystania tego złego czasu w jak najlepszy sposób, do rekolekcji ogólnopolskich, diecezjalnych oraz innych form zadbania o swoje sumienie oraz formację.

Oczywiście najbardziej zachęcamy do ogólnopolskich KSM-owych, które również w części współtworzymy, “Wielki Post – Wielkie Gotów #doApelu” dostępnych pod adresem: facebook.com/events/1078487835858362

Polecamy materiały jakie pokazują się na naszym Fanpage’u oraz u Synaj TV.

Gorąco prosimy również za papieżem Franciszkiem, módlmy się wszyscy, codziennie o 20:30, szczególnie wołając wstawiennictwa św. Sebastiana i św. Szymona z Lipnicy, prosząc o ustanie pandemii.

Odnośnie przenoszenia terminów lub odwoływania naszych akcji będziemy informować na Facebook’u lub bezpośrednio kontaktując się z osobami zainteresowanymi.

Z Chrystusowym Pozdrowieniem
Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej wraz z księdzem Asystentem

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *