Kwiecień 2016

formacja

Trwając w radości Zmartwychwstania rozpoczynamy nowy miesiąc! Niech siła i nadzieja płynąca z tej wielkiej miłości Boga do człowieka, pomaga nam wzrastać w swojej wierze. Niech spotkania w tym miesiącu pomagają nam kwitnąć i owocować na Chwałę Bożą.

Zachęcamy, by każde spotkanie rozpoczynać Modlitwą KSMowicza, a kończyć Modlitwą w intencji Światowych Dni Młodzieży

SPOTKANIE 1. – JESTEM W KSMIE !

I rok formacji: „ Zmartwychwstanie” ([w:] „Spotkanie z Chrystusem” Materiały formacji kandydackiej cześć 1., str. 68)

II rok formacji: „ Duch Święty w Kościele” ([w:] „Spotkanie z Kościołem” Materiały do formacji kandydackiej część 2., s. 105)

III rok formacji: „ Chrystus rozmawia z młodymi” ([w:] „ Ja – Człowiek” Skrypt do III roku programu formacyjnego, str. 93)

IV rok formacji: „ Jezus mieszka obok – w bliźnim” ([w:] „Ja i TY” Skrypt do IV roku programu formacyjnego, str. 124)

V rok formacji: „Niedziela – Dzień Pański ” ([w:] „Ja i My – Rodzina” Skrypt do V roku programu formacyjnego, str. 77)

VI rok formacji: „ Prawo, poszanowanie prawa” ([w:] „Ja i My – Ojczyzna” Skrypt do VI roku programu formacyjnego, str. 33)

W załączeniu znajduję się konspekt spotkania z rozważaniem fragmentów Pisma Świętego.

Zapraszamy do wspólnej Celebracji w ramach Krucjaty Modlitwy – „GOTOWi na ŚDM!”. Tekst adoracji oraz rozważania do Koronki wykorzystany ze strony kdm.org.pl. z programu DeoProfil.

Celebracja_kwiecien 2016

Adoracja_kwiecien 2016

Rozwazania_kwiecien 2016

SPOTKANIE 4. – „KULTURALNA AKADEMIA SERCA „ – SPOTKANIE Z WARTOŚCIOWYM FILMEM