LUTY 2016

formacjaSPOTKANIE 1. – JESTEM W KSMIE !

I rok formacji: „Tajemnica odkupienia” ([w:] „Spotkanie z Chrystusem” Materiały formacji kandydackiej cześć 1., str. 73)

II rok formacji: „Jak i dlaczego Jezus ustanowił Kościół” ([w:] „Spotkanie z Kościołem” Materiały do formacji kandydackiej część 2., s. 124)

III rok formacji: „Człowiek wolny” ([w:] „ Ja – Człowiek” Skrypt do III roku programu formacyjnego, str. 43)

IV rok formacji: „Drogi młodości – drogi krzyżowe” ([w:] „Ja i TY” Skrypt do IV roku programu formacyjnego, str. 129)

V rok formacji: „W rodzinie” ([w:] „Ja i My – Rodzina” Skrypt do V roku programu formacyjnego, str. 47)

VI rok formacji: „Społeczeństwo” ([w:] „Ja i My – Ojczyzna” Skrypt do VI roku programu formacyjnego, str. elebracji)

W załączeniu znajduję się konspekt spotkania z rozważaniem fragmentów Pisma Świętego.

Zapraszamy do wspólnej Celebracji w ramach Krucjaty Modlitwy – „GOTOWi na ŚDM!”. Tekst celebracji – rozważania na drogę krzyżową-  wykorzystany ze strony kdm.org.pl. z programu DeoProfil.

Celebracja_luty 2016

Rozwazania do koronki_luty 2016

SPOTKANIE 4. – SPOTKANIE INTEGRACYJNE

W ramach tego spotkania zapraszamy do przygotowania filmiku włączającego oddział do akcji historycznej! Szczegóły w załącznikach.

akcja historyczna – opis

akcja historyczna – oddziały