Naprawdę dla wytrwałych!

octW związku ze zbliżającym się Dniem Świętości Życia, oddział Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży działający przy parafii św. Jana Nepomucena organizuje maraton filmowy „Naprawdę dla wytrwałych”. Z tej okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkich zainteresowanych 12 kwietnia o godz. 20:00 do tzw. Dolnego Kościoła.
Wstęp wolny!

Tematyka spotkania związana będzie z problemem aborcji. Oprócz krótkich filmów dokumentalnych proponujemy również projekcję filmu fabularnego „October Baby”, który oparty jest na faktach. Historia przedstawia dramat młodej studentki, która cierpi na padaczkę, astmę i depresję. W wieku 19 lat dowiaduje się, że została przy życiu po nieudanej aborcji. Jako chrześcijanka staje na trudnej drodze wybaczenia swojej biologicznej matce.

Celem naszej inicjatywy jest zwiększenie świadomości wśród naszych mieszkańców. Jednakowoż organizatorzy zaznaczają, że nie ponoszą odpowiedzialności za treści prezentowane podczas projekcji.

KSM o/Bochnia św. Jan

Jedna odpowiedź do “Naprawdę dla wytrwałych!”

1. BYŁAM NA PROJEKCJI FILMU „October Baby” W TARNOWIE I BARDZO ZACHECAM DO OBEJRZENIA BO WARTO!