Szkolenie Zastępowych i Kierownictw

szkoleniaksmSztab Szkoleniowy przy Zarządzie KSM DT zaprasza na Szkolenie Zastępowych i Szkolenie Kierownictw, które odbędą się w terminie od 24 do 26 marca 2017 r. w Domu Rekolekcyjny Księży Sercanów w Koszycach Małych (ul. Główna 45).

 

Na Szkolenie Zastępowych zapraszamy osoby, które ukończyły szkolenie I stopnia i chcą jeszcze głębiej zaangażować się w życie oddziału lub koła. Podczas tego spotkania poruszone zostaną tematy dotyczące zadań poszczególnych członków Stowarzyszenia oraz prowadzenia dokumentacji. Współpraca z mediami i PR w oddziale to jedne z głównych tematów tego szkolenia.

Szkolenie Kierownictw skierowane jest do osób, które odbyły poprzednie dwa szkolenia
(I stopnia i Zastępowych) lub pełnią funkcję prezesa kierownictwa oddziału. Uczestnicy podczas zajęć warsztatowych podejmą tematy dotyczące układania planów pracy i formacyjnych, prowadzenia narad oraz pozyskiwania środków na działalność oddziału (pigułka wiedzy dot. pisania projektów i wniosków o dofinansowanie).

Specjalnie zaproszeni gości poruszą dla obu grup temat dot. proaktywności jako kolejnej zasady KSM-owicza oraz zarządzania własnym życiem i czasem.

Koszt szkolenia: 95 zł (dla członków oddziałów z uregulowanymi składkami) oraz 100 zł (dla członków oddziałów w nieuregulowanymi składkami).

 

Osoba do kontaktu z ramienia Sztabu Szkoleniowego:

Natalia Bania

Tel: 502 441 231

e-mail: natalia.bania@op.pl

Zgłoszenia prosimy kierować do dn. 20 marca 2017 r. w biurze KSM DT.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *