Tak mnie ciągnie do gór

XXII Rajd im. ks. Walentego Gadowskiego

Zapraszamy wszystkich KSM-owiczów i nie tylko na kolejny XXII RAJD im. ks. Walentego Gadowskiego w BESKIDZIE SĄDECKIM, który będzie miał miejsce od 19 do 21 maja 2017 roku.

Przypominamy, że podobnie jak w poprzednich latach, Rajd jest inicjatywą otwartą, co oznacza, że udział w niej może wziąć każdy, kto czuje się na siłach by wejść na górski szlak. Zgłoszenia należy kierować do biura KSM DT do 12 maja 2017 roku włącznie. Koszt uczestnictwa to 40 zł (35 zł dla oddziałów, które uregulowały składki).

UWAGA! Baza rajdu, w tym roku, została przeniesiona do Domu Wczasowego „STEFANKA” (ul. Nadbrzeżna 21 – Piwniczna-Zdrój)!!!

Zachęcamy do włączenia się w tę inicjatywę, by poprzez uroki Beskidu Sądeckiego napełniać się Bożym Duchem obecnym w przyrodzie, a także by poczuć, jak wiele korzyści niesie zdrowy styl życia. Jeśli ktoś nie zgromadzi 10 osób do drużyny, to zachęcamy aby łączyć siły i wspólnie przemierzać nasze szlaki.
Więcej informacji, regulamin Rajdu, kapownik, karty uczestnictwa, pytania do konkursu dostępne są w zakładce – „KSM AKTYWNIE >> RAJD KSM DT” oraz Biurze KSM DT. J