Wzorze żywej wiary – Miasteczko Modlitewne 2013

mm_plakat_b3_sm„Wzorze żywej wiary… módl się za nami…

Miasteczko Modlitewne 2013

Każdego roku na przełomie lipca i sierpnia przy Sanktuarium bł. Karoliny w Zabawie „buduje się” namiotowe miasteczko – Miasteczko Modlitewne. Tegoroczne spotkanie obędzie się pod hasłem: „Wzorze żywej wiary…módl się za nami. Od 26 lipca do 2 sierpnia br. młodzież w Sanktuarium bł. Karoliny będzie miała okazje do prawdziwego spotkania z Bogiem i z drugim człowiekiem, do modlitwy, śpiewu, rozmowy, tańca i  zabawy.

Tegoroczne hasło zostało zaczerpnięte z litanii do bł. Karoliny i ma skłonić do jeszcze większej refleksji oraz pogłębienia swojej wiary. Uczestnik będzie miał okazję do przeżycia wyjątkowego spotkania, budowania wspólnoty, a także pogłębienia relacji z Panem Jezusem.

Opiekę duchową nad całością sprawował będzie ks. Piotr Adamczyk. Organizatorami Miasteczka są: parafia pw. św. Trójcy Przenajświętszej w Zabawie oraz Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży.

Miasteczko jest skierowane do wszystkich mających ponad 14 lat, pragnących poznać
bł. Karolinę, uczyć się z Nią modlitwy oraz spotkać ludzi.

Kosz pobytu wynosi 140 zł. Ważne rzeczy jakie trzeba ze sobą zabrać to: namiot (jako miejsce noclegowe!), śpiwór, karimatę, notatnik a przede wszystkim otwarte serce. Aby uczestniczyć w Miasteczku Modlitewnym należy zgłosić się i zapisać wcześniej poprzez Kartę Zgłoszenia umieszczona na stronie www.miasteczkomodlitewne.pl.

Poniżej przedstawiamy ramowy plan dnia:

7:00- Pobudka

8:00 – Poranne Uwielbienie Boga (godzinki do bł. Karoliny )

8:30 – Śniadanie

10:00- Konferencja

11:00- Spotkania w grupach

13:00- Obiad

15:00- Koronka do Bożego Miłosierdzia i Lectio Divina

16:30- Animacja Muzyczna

17:00 – Msza Św. z Kazaniem

18:30- Kolacja

„Pieśnią i tańcem chwalmy Go” (czas wolny)

20:00- Wieczorne spotkania z Błogosławioną Karoliną (świadectwa, kazanie, adoracja , modlitwa uwielbienia)

Więcej informacji:

www.miasteczkomodlitewne.pl  lub po napisaniu na adres: miasteczkomodlitewne@gmail.com

Zapraszamy do Miasteczka Modlitewnego – Miasteczka Radości!